Volwassenenonderwijs

Opleidingsadviseurs

Jouw gesprekspartner

Als organisatie kun je met je scholingsvraagstuk terecht bij onze opleidingsadviseurs. Wij ondersteunen je organisatie graag bij het:

  • inventariseren van de scholingsvraag
  • scholen van medewerkers
  • effectief inzetten van scholingssubsidies
  • opzetten van een scholingsbeleid
  • ontzorgen in de BPV

met de flexibiliteit die jouw organisatie nodig heeft.
 

Scholing voor particulieren

Ben je particulier? Dan kun je voor vragen en advies terecht bij onze medewerkers van de binnendienst via telefoonnummer (058) 233 99 66 of volwassenen@firda.nl


Scholing voor medewerkers

Wil je, namens je bedrijf, advies over scholingsmogelijkheden voor je medewerkers?
Neem dan contact op met één van onze opleidingsadviseurs hieronder.
 

Expertgroep en Practoraat Leven Lang Ontwikkelen (LLO)

Heb je vragen over het practoraat LLO of wil je in contact komen met de medewerkers van de expertgroep LLO, neem dan contact op met de betreffende contactpersoon (zie hieronder).

 

Opleidingsadviseurs Firda voor Volwassenen

Hieronder vind je alle contactgegevens van de opleidingsadviseurs voor het volwassenenonderwijs.

Christa

Christa van der Veer

(06) 51 223 293
cvanderveer@rocfriesepoort.nl

  • Techniek (Drachten en Leeuwarden)​​​​​​​​​​​​
  • Waarderen en Valideren
Jacob

Jacob de Vries

(06) 21 597 842
jacdevries@rocfriesepoort.nl

Inburgering en Loopbaan

  • Volwasseneneducatie 
  • Inburgering
  • Entree
  • Nederlands als 2e taal (NT2)
Ekoning

Eline de Koning

e.de.koning@fcroc.nl

  • ICT
  • Kinderopvang & Onderwijs
Sieger

Sieger Beerda

(06) 34 339 429
sbeerda@rocfriesepoort.nl

  • Creatieve Industrie
  • Economie en Ondernemen
  • Handhaving en Veiligheid
  • Horeca
  • Bakkerij en Patisserie
  • Sport en Bewegen
  • Logistiek
  • Communicatie 
Melanie Grijpstra

Melanie Grijpstra

(06) 18 092 703
mgrijpstra@rocfriesepoort.nl

  • Logistiek
  • Uiterlijke verzorging
Johanna

Johanna Roodvoets

(06) 25 688 768
jroodvoets@rocfriesepoort.nl

  • Zorg en Welzijn (Friesland)
Nienke

Nienke van der Maar

(06) 39 073 673
nvdmaar@rocfriesepoort.nl

  • Zorg en Welzijn 
Pieter Leen

Pieter Leen Bos

(06) 12 870 011
plbos@rocfriesepoort.nl

Maritiem

  • Nautische certificering
  • Navigatie
  • Veiligheid op het water

Scheepvaart en Visserij

Veiligheid

  • BHV (op zee)
  • EHBO
Martijn

Martijn van der Heide

(06) 52 025 320
marvdheide@rocfriesepoort.nl

  • Maritiem
  • Maritieme techniek 
  • Scheepvaart en Visserij

Directie Firda voor Volwassenen

Hieronder vind je de contactgegevens van de directie.

Saskia

Saskia Visser

Directeur
svisser@rocfriesepoort.nl

SimonE

Simon Elsenga

Operationeel manager
selsenga@rocfriesepoort.nl

Expertgroep en Practoraat Leven Lang Ontwikkelen (LLO)

Hieronder vind je de gegevens van de collega's die betrokken zijn bij de Expertgroep en het Practoraat Leven Lang Ontwikkelen.
 

Riemie

Riemie Zuiderveld - Bles

(06) 29 605 430
rzuiderveld@rocfriesepoort.nl

Senior beleidsadviseur Leven Lang Ontwikkelen

Krista

Krista Jansen

(06) 11 430 393
k.jansen@fcroc.nl

Senior beleidsadviseur Leven Lang Ontwikkelen

Steffen

Steffen Pilkes

(06) 22 289 232
s.pilkes@fcroc.nl

Senior beleidsadviseur Leven Lang Ontwikkelen